Херлуф Бідструп - великий майстер карикатури

  Author: Ежова Татьяна Genre: »
  Rating

  10 вересня виповнюється 105 років від дня народження відомого данського художника-карикатуриста Херлуфа Бідструпа. Напевно, немає людини, яка б не чула його ім'я. Вкрай виразний майстер гумористичного малюнка з невичерпним почуттям гумору.
  Геніальний художник, який досконало володіє лінією. За допомогою лінії він здатний передати будь-які емоції, його невеликим карикатурам не потрібні підписи. І всі вони відрізняються яскравими характерами персонажів, виразністю міміки, руху і жесту. Бідструп був наділений іскрометним почуттям гумору. Він спостерігав і помічалв такі деталі, які важко побачити в повсякденній рутині.

  Художник малював карикатури, політичні шаржі, подорожні нотатки, але більш за все він відомий своїми коміксами - невеликими смішними розповідями в картинках. Вони зрозумілі будь-якій людині незалежно від віку і національності. Їх тематика абсолютно різна - побутові сценки, випадки на вулиці, в транспорті, на відпочинку, різні життєві ситуації, часом доведені до абсурду.

  Неперевершений майстер мініатюр, які зображують людину не тільки образно і кумедно, а й мають глибкий  сенс. У малюнках художника часто присутня або книга, або газета. Пропонуємо вам невелику добірку цікавих замальовок Херлуфа Бідструпа, пов'язаних з читанням.

          Єжова Т.М., завідувач бібліотеки

  Дізнатися більше

  Leave a Reply

  Про блог

  Якщо ви, шановні читачі, зацікавлені читанням або хочете зібрати цікаві бібліородзинки, чи скласти бібліопазли літературних подій та знаменних дат,
  то цей блог - для вас!

  Disce gaudere!


  Загальна кількість переглядів сторінки

  До нових зустрічей

  Будемо раді приємно здивувати вас наступного разу!
  Щасти в
  ам, шановні читачі!
  Copyright © 2017 Тетяна Єжова. На платформі Blogger.